prev next
prev next
Zvoľte si to najlepšie čÍTAJTE VIAC

OVERENÉ EXPERTMI

prev next
 • Mgr. Ján Hudec
  Mgr. Ján Hudec

  Lasercenter Nitra

  Používame systém Vanquish už viac ako 2 roky. Náš najlepší vysledok je úbytok 16 centimetrov v páse čo hovorí za všetko. Zákroky sú pri maximálnom komforte a bezpečnosti pre klienta!

 • MUDr. Slavomíra Feix
  MUDr. Slavomíra Feix

  Interklinik Bratislava

  Spoločnosť BTL nám pomocou prístroja Protege umožnila rozšírenie a doplnenie neinvazívnych zákrokov so skvelými výsledkami na tomto poli.  Zakúpenie tohto prístroja bolo ideálnym rozšírením našej lékarskej praxe a sme maximálne spokojní.

 • MUDr. Alena Pallová
  MUDr. Alena Pallová

  IEM Pezinok

  Ošetrenie je neinvazívne, bezbolestné, dokonca až príjemné a okrem estetického zlepšenia vzhľadu vonkajších ženských genitálií, zahŕňa celý rad ďalších výhod. Naše pacientky sú veľmi spokojné.

 • MUDr. Iveta Hasová
  MUDr. Iveta Hasová

  Mediskin Bratislava

  Od nástupu BTL do estetickej medicíny som vďaka prístroju Exilis odštartovala skvelú spoluprácu. V súčasnosti využívame takmer celé porfólio prístrojovej techniky BTL, ktoré je na špičkovej úrovni. BTL vďaka investíciám do vývoja napreduje míľovými krokmi a neprekvapuje novinkami len mňa, ale i svetový estetický  trh. Starostlivosť o zákazníka a servis je v spoločnosti na najvyššej úrovni, čo oceňujem ako nezameniteľný a podstatný atribút. Moji klienti tak následne získavajú prvotriednu starostlivosť.

 • MUDr. Ružena Sochorová
  MUDr. Ružena Sochorová

  CSc. Lekárska kozmetika Life Style, Bratislava

  Exilite II je vynikajúci IPL prístroj s jednoduchým a prehľadným menu a širokým spektrom filtrov pre takmer každú indikáciu v estetickej dermatológii. Aj pri nastavení vysokých energií umožňuje rýchlu prácu pre veľkú plochu aplikátora a rýchle opakovanie zábleskov. Potvrdením jeho kvalít je aj to, že mám niekoľko klientov, ktorí keď vyskúšali epiláciu pomocou Exilite II dali jej prednosť pred laserom.

 • MUDr. Zora Haviarová
  MUDr. Zora Haviarová

  Cosmed Bratislava

  Sme veľmi spokní s výsledkami technológie X-Wave a moji pacienti si najviac cenia , že zákroky sú bezbolestné. Bez vedľajších efektov tak ide o jedinečnú terapiu, ktorá dopĺňa našu kliniku a zvyšuje spokojnosť našich pacientov. Spolu s preukázateľnými výsledkami je to ideálny doplnok do našej praxe.

 • Natália Selvekova
  Natália Selvekova

   riaditeľka Envy kliniky Košice

  Prístrojová lymfodrenáž od BTL nám na začiatku len dopĺňala naše telové ošetrenia. Teraz sa stala už neodmysliteľným prvkom našej kliniky. Je až neuveriteľné, aké výsledky dosahujeme v spolupráci s prístrojom Lymphastim.

 • MUDr. Iveta Hasová
  MUDr. Iveta Hasová

  Mediskin Bratislava

  Laserová technika vniesla do medicíny nový rozmer a jej terapeutická škála sa neustále rozširuje. Vždy som otvorená novým postupom a tak som, v spolupráci s gynekologičkou, uvítala najnovšiu liečbu inkontinencie  Incontilase od Fotony. Skutočný záujem klientiek o túto procedúru predčil naše očakávania a reálne výsledky sú presvedčivé.

 • MUDr. Jana Chudíková
  MUDr. Jana Chudíková

  NU Clinic Bratislava

  Ohromila ma multifunkčnosť laserových systémov Fotona. Aj preto som sa rozhodla vkročiť do tohto sveta práve s SP Dynamis. Laserom sa v našej klinike rozšírilo portfólio, ako estetických, tak dermatologických zákrokov.

 • Jeanine Downie, M.D.
  Jeanine Downie, M.D.

  Image Dermatology, New Jersey

  Nepočúvajte ostatných doktorov, čo Vám radia aký prístroj kúpiť. Počúvajte svojich pacientov. Moji pacienti chcú bezbolestné a dostupné riešenie!

 • Marek Kacki, MD
  Marek Kacki, MD

  BTL Exilis Elite disponuje preukázateľnými výsledkami bez vedľajších účinkov. Pokročilá metóda chladenia Peltier umožňuje hlbšiu penetráciu, bez akéhokoľvek poškodenia pokožky epidermy. Môj názor je, že BTL investovala do veľmi účinnej a jednoduchej aplikácie chladenia.

 • Marc J. Salzman, MD
  Marc J. Salzman, MD

  Pokiaľ zvážime následujúce kategórie: cena, efektívnosť, spokojnosť pacientov, spoľahlivosť prístroja – BTL Exilis Elite predčil moje očakávania. Veľká väčšina mojich pacientov je nadmieru spokojná a nechávajú si ošetriť ďalšie časti tela.

 • Dr. Klaus Fritz
  Dr. Klaus Fritz

  Professor at the University of Medicine and Pharmacy "Carol Davila", President of European Society for Laser Dermatology

  Treatment safety and impressive (objective, repeatable, predictable) results are main Exilis advantages. Comfort and affordable treatment time make it very successful platform for circumferential reduction, skin tightening and wrinkle reduction.

 • Dr. Lisa A. Zdinak
  Dr. Lisa A. Zdinak

  Precision Aesthetics
  New York City, NY

  The patient satisfaction rate is high, with circumferential reductions ranging from 4 cm to 15 cm of volume loss after 4 treatment sessions spaced at 2 week intervals. All of this occurs in a painless and quick 20 minute office procedure with no downtime or limitations on your activities!

 • Kinga Howorka, MD, MPH, MSc Gender Med.,
  Kinga Howorka, MD, MPH, MSc Gender Med.,

  Professor of Medicine, Medical University Vienna,
  Vienna, Austria

  I have been using EXILIS for almost two years now and found it an optimal tool for achieving rapid improvements in patients’ self-perception. As a monopolar RF device with integrated cooling it allows delegation of the procedure to physician’s assistant or technician. Only a short education or experience is necessary for reaching optimal results safely and effectively.

 • Dr. med. Juliane Bodo
  Dr. med. Juliane Bodo

  Member of American Society of Plastic Surgeons, DGPRÄC, GÄCD Berlin, Germany

  BTL Exilis Elite kombinuje funkciu spevňovania pokožky a redukciu tukov v jednom prístroji. Prístroj pracuje stabilne a všetci pacienti opúštajú moju ordináciu spokojní..

 • Dr. Trevor M. Born
  Dr. Trevor M. Born

  TMB Cosmetic Surgery, Toronto 

  Vanquish ME je najpohodlnejšie ošetrenie v našej ordinácii. Boli sme svedkami skvelých výsledkov, hlavne u našich pacientiek. Najmarkantnejším výsledkom bol úbytok 5 kilogramov váhy. Pacienti sú nadšení z FLEX aplikátora – rovnako ako my.

BEZPEČNOSŤ JE PRE NÁS DôLEŽITÁ
Pozerať film

prev next
prev next